Цифролаба шукає юриста (Київ)

«Лабораторія цифрової безпеки» – громадська організація, яка поєднує експертів з цифрової безпеки та юристів, що дбають про дотримання цифрових прав користувачів в Україні. Протягом останніх років ми тренуємо журналістів, активістів та громадянське суспільство бути обачними з власними ноутбуками, смартфонами та поштовими скриньками, а також активно сприяємо розробці законодавства, яке б належним чином гарантувало можливість користувачів вільно висловлювати свої погляди в інтернеті. І ми шукаємо поповнення в команду юристів.

Кого ми хочемо знайти?

Студент/-ка 4 року навчання чи магістратури, або нещодавній/-я випускник/-ця з юридичною освітою, або юрист/-ка на початку професійного шляху, що цікавиться правами людини, захистом свободи вираження поглядів та приватності.

Що ми хочемо побачити у людині?

Розуміння загальних понять у сфері прав людини, хороший рівень англійської мови (рівень, достатній для аналізу рішень ЄСПЛ, Суду Справедливості ЄС, директив ЄС тощо), готовність до автономної та децентралізованої роботи, попередня участь у міжнародних муткортах буде перевагою.

Чим ви будете у нас займатися?

Моніторинг законопроєктів, проєктів підзаконних актів, судових рішень національних та міжнародних судів, їх аналіз на предмет відповідності міжнародним стандартам у сфері захисту прав людини, підготовка аналітичних матеріалів щодо цифрових прав; також будемо залучати до законотворчості і GR-активностей.

Бонуси

Команда налаштує ваші девайси так, що їх ніхто не зможе зламати (майже), а ще в Цифролаби найкращі неонові вечірки у місті 🙂

Усі охочі – надсилайте ваші CV або запитання на [email protected] до 4 червня 2021 року.