Лабораторія цифрової безпеки разом з Інститутом Бонаверо з прав людини (Оксфордський університет), Національним університетом “Києво-Могилянська Академія” та Києво-Могилянським товариством судових дебатів 21-23 січня провела в онлайн форматі шостий щорічний Північно-східноєвропейський регіональний раунд Студентських змагань (муткорту) з медіа права Price Media Law Moot Court Competition. Організаторами раундів були юрист Цифролаби Максим Дворовий та членкиня комітету з питань медійного та рекламного права Національної асоціації адвокатів України Аліна Правдиченко.
Команди з України, Латвії та Білорусі дискутували щодо впливу соціальних медіа на результати виборів та деплатформінгу Президентки держави з найбільшої соціальної мережі. 22 суддів від Єгипту до Нідерландів оцінювали виступи команд. Суддями фіналу були Антоніна Черевко (Артикль 19), Паоло Кавальєре (Единбурзький університет) та Віллем Кортальс Альтес (колишній старший суддя окружного суду Амстердаму).
Повні результати змагань такі:
Переможець: Національний університет «Києво-Могилянська Академія»
2 місце: Латвійський університет
Кращі письмові аргументи: Національний університет «Києво-Могилянська Академія»
Краща спікерка: Крістіана Петерсоне (Латвійський університет)
Топ-5 спікерів:
- Крістіана Петерсоне (Латвійський університет)
- Мар’яма Багдасаряна (Латвійський університет)
- Ольга Линник (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
- Явгенія Долгая (Факультет міжнародних відносин Білоруського державного університету)
- Анна Ткачук (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Ксенія Чепелава (Факультет міжнародних відносин Білоруського державного університету)
Дві найкращі команди отримали змогу виступити на міжнародному раунді змагань у квітні 2022 року у віртуальному Оксфорді.